Szukaj

Prezes Tadeusz Wojnar pod naszym naciskiem sprostował nieprawdę!

Zaktualizowano: 7 kwi

Niezmiernie cieszy fakt, że aktualny prezes Tadeusz Wojnar i zarząd spółdzielni wycofali się z nieprawdziwego i łamiącego prawo żądania od członków spółdzielni, aby pełnomocnictwa były potwierdzone notarialnie.


Przerażające jest jednak to, że stało się to dopiero mojej interwencji i złożeniu " Wezwania do zaniechania naruszenia prawa i usunięcia skutków naruszenia"

Zarząd rozesłał do członków spółdzielni sprostowanie w którym czytamy, że pełnomocnictwo nie wymaga potwierdzenia notarialnego.


Godny uwagi jest fakt, że moje żądanie sprostowania dostarczyłem do biura spółdzielni 4 kwietnia o godzinie 11 z wyraźnych terminem ralizacji do 5 kwietnia. Moje działanie okazało się niezmiernie skuteczne. Sprostowanie trafiło do członków spółdzielni w ciągu jednego dnia.


Widać jasno, że solidna i wnikliwa analiza prawna działa na korzyść członków. Respektowanie prawa musi być podstawą w działaniu spółdzielni. Skuteczność, praworządność, jawność to nie są puste slogany. To zasady, którymi kieruję się w życiu i w pracy. Nie będę przyglądał się biernie łamaniu prawa, a tym właśnie jest wystosowanie do członków spółdzielni przez jej aktualnego prezesa Tadeusza Wojnara niedawne żądanie notarialnego potwierdzenia udzielonego pełnomocnictwa, które miało zniechęcić mieszkańców do ich demokratycznego prawa wyboru członków Rady Nadzorczej.


Pojawiają się pytania ile jeszcze takich nierzetalności skrywają szafy przy ul. Wileńskiej?


Stop dorożyźnie. Stop nierzetelności.


Krzysztof Żychski.Wezwanie do zaniechania naruszenia prawa i usunięcia skutków naruszenia_Społeczność_Nowocz
.
Download • 132KB
Sprostowanie nieprawdziwych informacji_Spółdzielnie_ NOWOCZESNA
.pdf
Download PDF • 441KB
588 wyświetleń0 komentarzy